22 100 69 57
 
biuro@saippsecurity.pl
 
/saipp

 


  MONITORING W SAIPP SECURITY TO DLA PAŃSTWA:  
  1. Całodobowe Patrole Interwencyjne.  
  2. Możliwość zainstalowania monitoringu wizyjnego jako wsparcia operacyjnego w przypadku wystąpienia alarmu.  
  3. Pełny format Sygnałów Alarmowych CONTACT ID.  
  4. Sterowanie modułami komunikacyjnymi z urządzeń mobilnych z możliwością transmisji obrazu.  
  5. Dokładne rozpoznanie rodzaju alarmu: włamanie, napad, sabotaż, czujnik dymu, czujnik gazu lub wody i inne.
  6. Harmonogram alarmów i stały nadzór łącza transmisyjnego z pełnym raportem ewentualnych usterek.
  7. Dwa tory transmisji GSM/GPRS oraz ETHERNET.
  8. Transmisja w czasie rzeczywistym sygnału alarmowego bezpośrednio do Patrolu Interwencyjnego.
  9. Bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne i certyfikowane urządzenia do transmisji sygnałów alarmowych.
  10. Bezpłatny kosztorys, profesjonalny montaż, a dla wymagających klientów również ochrona fizyczna.
   


 

Monitoring PIASECZNO


Poszukujesz rzetelnej, solidnej, cieszącej się nieposzlakowaną opinią agencji ochroniarskiej, która zadba w należyty sposób o bezpieczeństwo Twojej rodziny i ważnych dla Ciebie budynków oraz rzeczy? Jeśli tak, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Jesteśmy agencją ochroniarską z Piaseczna, która już od wielu lat dba o bezpieczeństwo mieszkańców tej i wielu innych miejscowości. Swoje usługi oferujemy również na terenie Warszawy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, możemy zaproponować Wam kompleksową usługę, dopasowaną do danych warunków i możliwości. Dobrze wiemy, jakie działania w danej sytuacji przynoszą najlepszy efekt.

Kiedy warto wybrać monitoring?


Monitoring jest bardzo ważnym elementem świadczonych przez naszą agencję ochroniarską usług. Dzięki niemu, mamy podgląd na sytuację panującą na terenie monitorowanego obiektu. W przypadku potencjalnego zagrożenia bądź już poczynionych kroków, zagrażających mieszkańcom bądź należącym do nich dobrom, możemy skutecznie zainterweniować. Czas jest niezwykle istotny, gdy ochraniane przez nas mienie jest w niebezpieczeństwie. Zazwyczaj, wszystkie działania podejmowane przez osoby, które wtargnęły na teren posesji bez zgody właściciela, dzieją bardzo szybko i przemyślanie. Monitoring umieszczony w odpowiednich miejscach, umożliwia uprzedzenie działań oprawców i ochronienie mienia przed doznaniem szkód.

W dzisiejszych czasach warto dbać o bezpieczeństwo na każdym kroku. Na szczęście, rozwój technologii nie tylko poszerzył zakres możliwości włamywaczy, ale także poprawił bądź stworzył nowe sposoby na walkę z nimi.

Monitoring w Piasecznie, Warszawie bądź w okolicach? Nie czekaj dłużej, tylko już dziś skontaktuj się z nami, ustal warunki współpracy i zainstaluj tam, gdzie chcesz skuteczny system monitorowania. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości. Znamy się na swojej pracy, przekonała się o tym niezliczona liczba osób. Najwyższy czas, abyś sam to sprawdził!

  22 100 69 57
  /saipp
 
ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno
wykonanie: ActivePage.pl